Ooit

Ergens tussen nu en nooit ligt een wereld van verschil.
Het sluimert in je achterhoofd. Wacht op dat ene stemmetje dat aangeeft:
‘Nu. Ja nu! Luister naar me, het is goed…’
Maar wat nu als je doof bent voor al die fluisteringen?
Als je wacht tot het je wakker maakt en luid en duidelijk schreeuwt:
‘Ik bedoel nu! Hoor je me? Nu! Niet nooit…’?
En wat nu als je je eigen taal niet kent? Als je doler bent in eigen lijf?
Ben je dan gedoemd om te verdwalen in je eigen leven?
Of is er toch misschien stiekem ergens nog een beetje ooit?

what if

Advertentie

11 gedachtes over “Ooit

  1. Wat omschrijf je het Transpersoonlijke proces mooi…
    Ik ben nog iedere dag dankbaar dat ik 4 jr geleden de roep van m’n ziel gevolgd heb die riep: ‘Ja, nú!’ Ik heb geleerd hoe niet meer te hoeven dolen en ben de taal van m’n ziel gaan verstaan.
    Als dit wat je schrijft, vanuit je zelf komt, is het de roep van je ziel meis. Wat houd je tegen om te luisteren en stappen te gaan zetten..? 😘
    ‘I will not be commanded. I will not be controled. And I will not let my future go on, without the help of my soul’. (Greg Holden)

    Geliked door 1 persoon

  2. Als je niet in het diepe duikt, kom je ook niet, al dan niet hoestend en proestend, weer boven. Waarom zou je jezelf een ervaring, ongeacht hoe die uit gaat pakken, ontnemen? Ik zeg … gewoon springen … of duiken!

    Geliked door 1 persoon

  3. Ik lees ook altijd met verbazing artikelen waarin de hoofdpersoon opeens wist wat hij/zij wilde of moest doen. Bij mij gaan er ook altijd tijden van overdenken, wel-of-niet, voors-en-tegens, aan vooraf.
    Maar soms moet je een duik nemen in water waarvan je niet hoe diep het is. Dat moet want anders durf je nooit meer te duiken.
    En tja….een cliché…maar daarom niet minder waar: je kunt beter spijt hebben van iets dat je hebt gedaan, dan spijt hebben ómdat je iets niet hebt gedaan.
    Succes met wat het ook is waar je over piekert…
    Liefs,
    Janny

    Like

  4. half vol of half leeg… het is hoe je in je leven wilt staan… wat als… wat als… is een vreemde raadgever evenals had ik maar… had ik maar.. of als ik toen… als ik toen…. Ga voor nu! want gaan voor ooit is al een excuus denk ik zo

    Like

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.